Služby

Naše služby

 
Senior Sanitka poskytuje prepravu s asistenciou pre chorých, handicapovaných, seniorov, mamičky s deťmi a všetkých, ktorí sa potrebujú prepraviť do a zo zdravotníckych zariadení či inam, pričom potrebujú asistenciu, ale nemajú nárok na prepravu sanitným vozidlom. Koncept Senior sanitka sa špecializuje práve na uspokojenie potrieb týchto osôb a ich príbuzných.

Klienti si služby hradia z vlastných prostriedkov. Na rozdiel od klasickej taxislužby majú klienti v cene prepravy navyše sprevádzanie, asistenciu pred, počas aj po preprave v cene. Okrem iného napríklad zapožičiavame invalidný vozík na prepravu z vozidla do čakárne a späť, či dáždnik pri nepriaznivom počasí, ako aj pri diaľkových prepravách deky, vodu a drobné občerstvenie.
Našim cieľom nie je konkurovať sanitným vozidlám či dokonca nahrádzať ich odborné zdravotné služby. ale pomáhať práve tým, ktorí nemajú nárok na prepravu sanitkou a potrebujú asistenciu.

Senior Sanitka poskytuje prepravu a asistenciu klientom, ktorých  zdravotný stav nevyžaduje odbornú zdravotnú prepravu, a ktorí zároveň uvítajú spoľahlivú, kvalitnú a stálu možnosť komfortnej prepravy. Naše služby preto zabezpečujeme  vhodnými vozidlami, ktoré zodpovedajú všetkým bezpečnostným štandardom, vo výbave majú príslušné pomôcky, a riadi ich ochotný a zodpovedný vodič.

Pre seniorov má Senior Sanitka navyše špeciálnu ponuku tzv. 3S – Senior Sanitka Servis. Tá obsahuje prepravu a asistenciu pri vybavovaní  na úradoch, pošte, banke...  ďalej pomôžeme pri nákupoch, a rovnako radi a spoľahlivo prepravíme seniorov za ich rodinou či priateľmi. Súčasťou služby 3S je kompletná asistencia v cene prepravy.

Pre rodičov, ale aj pre rodinných príslušníkov seniorov ponúkame službu SMS notifikácia. Prepravíme vášho blízkeho (teenagera, či seniora) k lekárovi a prípadne aj späť domov. Po usadení do čakárne, alebo vyložení na určenej adrese zašleme SMS na zadané tel. číslo s oznámením o ukončení prepravy.


Všetky služby sa objednávajú telefonicky priamo na pobočke v mieste vášho bydliska, alebo v mieste bydliska prepravovanej osoby.
Pri objednávke viac ako 48 hod. vopred použite prosím formulár na podstránke Objednávka, inak volajte priamo regionálneho spolupracovníka v sekcii Regióny.